Ako pracujem

web12

Úvodné stretnutie si dohodneme mailom alebo telefonicky. Miesto nášho stretnutia si vyberieme tak, aby vyhovovalo obom stranám. Osobný kontakt považujem za dôležitý, zistíme na ňom či sme naladení na rovnakú vlnovú dĺžku. Odpoviem na všetky Vaše otázky a tak si budete môcť vytvoriť svoj vlastný názor na mňa ako kouča.

Určite si v mysli položíte otázku: „Dokáže mi Zuzana pomôcť?“. Ak bude Vaša odpoveď znieť nie, nič sa nedeje. Môžem Vám ponúknuť kontakt na iného kouča a rozídeme sa v priateľskom duchu. Ak bude Vaša odpoveď znieť ÁNO, pustíme sa s chuťou do práce. Dohodneme si pravidlá „hry“ – spôsob a cenu koučingu, dĺžku a frekvenciu našich sedení a podpíšeme spolu Dohodu o koučovaní. Viem, znie to až príliš obchodne, ale presné stanovenie pravidiel a ich dodržiavanie je dôležité. Predídeme tak akýmkoľvek zárodkom možných sporov, ktoré prekážajú zmysluplnej práci a ničia dôveru.

Samotné koučovacie sedenia (výnimku tvorí koučing po telefóne, či skype) budú prebiehať na mieste podľa Vašej predstavy. Rada poskytnem aj svoje priestory. Ak sa cítite lepšie v prírode, môžeme náš rozhovor kľudne presunúť aj tam. Obľúbené je aj koučovanie v kaviarni, čajovni, či v pohodlí vlastnej kancelárie. Podmienkou je dostatočné súkromie a pokoj na rozhovor o Vás a Vašich predstavách a plánoch. Je to totiž čas vyhradený len a len Vám!