Vrátim sa ešte k jednému parádnemu májovému rande foteniu, na ktorého spísanie som doteraz vôbec nemala čas, hoci už máme dokonca po svadbe a blog o nej je už dávno zverejnený (svadba-na-ktorej-som-si-stihla-aj-hodinku-oddychnut). Aj takéto veci sa v mojom svete dejú. A teraz od začiatku.

Pred Vianocami 2021 si Matúš, vtedy ešte len frajer, kúpil odo mňa vianočnú poukážku pre Ivanku, vtedy ešte len frajerku, na moje hodinové rande fotenie. Ivanka ju dostala ako vianočný darček. Týmto len pripomínam, že Vianoce sa blížia :-))) a Vy môžete niekomu zo svojich blízkych darovať spomienky, ktoré spolu nafotíme. Rande, portréty, rodina, tehotenstvo, čokoľvek. Stačí sa ozvať. Späť ale k nášmu rande foteniu.

S Matúšom sme sa dohodli, že fotenie naplánujeme na máj 2022, a že sa mu začiatkom mája ozvem. Prešla zima, prešla jar a už je tu máj. Inak, aj Vám tak rýchlo plynie čas? Mne hrozitánsky.

Matúš býva v Piešťanoch a Ivanka v Martine. Fotenie sme dohodli v Piešťanoch, majú tam krásny park, ktorý sme si pred rokom obehli s kamoškami Katkou (len tak medzi nami Matúšovou mamou) a Hankou (o našom výlete si môžete prečítať tu uvolneny-piestansky-vikend). 

Vlakom je to do Piešťan čo by bičom práskol. Frajeri sú už na peróne, čakajú ma. Ivanku som poznala len z rozprávania a zo zoom ranných stretnutí v škole etikoterapie Vladimíra Červenáka (advaita.sk). Na živo ju vidím prvý krát. A hneď preskočí iskra. Milé žieňa plné srdečnej energie. Hneď cítim, že sa na nič nehrá, jej reakcie sú spontánne a prirodzené. A to mám na ľuďoch najradšej. A keď z oboch hneď na úvod vypadne: “ v júli bude svadba, máš voľný termín?“ skoro sa rozplačem radosťou a šťastím.

A presne tak, radostne a šťastne, prebieha aj naše fotenie. Až sa niekedy pristihujem, že zabúdam spraviť cvak :-). Skrátka a dobre, je mi s nimi vynikajúco. Ako obvykle fotíme v troch rôznych zákutiach a skúšame, čo nám sedí a čo už menej. Týchto dvoch najradšej fotím 45mm objektívom zblízka, detail tvárí. Oni sa Vám na seba tak krásne pozerajú … veď posúďte sami, ja už stíchnem … už iba na záver … rande, či predsvadobné fotenie, neváhajte a chcite ma … veľmi ma baví fotiť Vás .-) … do skorého videnia!