Povedali o mne

web10

„ Zuzanu poznám necelú desatinu svojho života. Napriek tomu mám ale pocit, že je to oveľa, oveľa viac. Svojou ľudskosťou sa vie dostať pod „kožu“ takmer každému a akosi samozrejme. Počúva, vníma, rozpráva a vťahuje do deja. Podľa mňa koučuje už niekoľko rokov, len o tom doteraz nevedela. A určite na ňu neplatí české príslovie „Kto umí, umí. Kto neumí, učí.“ Skrátka, Zuzana fakt umí :-).“

Andrej Vida

 

„Zuzana ma naučila nájsť pozitívne zrnko piesku v celej púšti beznádeje. Jej empatické ucho zachytilo každé zakolísanie v intonácii môjho hlasu a vedela sa rýchlo naladiť na moju vlnu. Neviem ako to dokázala, ale z našich rozhovorov som mala pocit, že na všetky otázky, ktoré som jej kládla, som vlastne už vedela odpoveď, len som ju v chaose svojej mysle nebola schopná nájsť. Je ako hľadač pravdy vo vašej hlave. A pritom nemáte pocit strašnej driny, potu a brodenia sa bahnom vlastných pocitov. Pre mňa to skôr boli chvíle pod očistným vodopádom. Pomohla mi zachovať si tvár a zdravý rozum v zatiaľ najťažších mesiacoch môjho života. Oceňujem, že bola ochotná poskytnúť mi konzultáciu, či návštevu ozaj kedykoľvek. Hlavne jedna „krízovka“ postavila okolo mňa do pozoru viacero ľudí a ona okamžite prišla, vyriešila, usmiala sa a odišla.“

Angelika Maková

 

“Sedenia so Zuzkou sú inšpirujúce, vždy niečím nové, vždy niečím zaujímavé. Keďže zo sedenia odchádzam s príjemným pocitom, s potešením sa opätovne vraciam. Verím, že s jej životnými skúsenosťami a prístupom ku každodennej realite má všetky predpoklady byť viac ako dobrou koučkou. Na základe vlastnej skúsenosti viem, že svojím koučovaním a správnym kladením otázok dokáže ľudí nasmerovať spôsobom, kedy sami prídu na to, aká cesta je pre nich v danom okamihu tá najlepšia.”

Tomáš Eder

 

“Dospeli ste k pevnému rozhodnutiu zmeniť svoj život k lepšiemu? Výborne! Ak ste naozaj odhodlaní, pravdepodobne to skôr či neskôr dokážete aj samy. No ako som sa aj ja na vlastnej koži presvedčila, je na nezaplatenie mať človeka, ktorý Vám pomôže Vaše ciele správne definovať, v slabej chvíli Vám ich pripomenie, nasmeruje Vás, naučí tie pravé techniky ako pracovať so svojím mozgom či emóciami a ešte oveľa viac. Ak sa rozhodnete urobiť túto zmenu vo Vašom živote efektívne a hľadáte niekoho, kto by Vás ňou sprevádzal, u Zuzany ste rozhodne na tej správnej adrese. V jej prístupe cítiť, že prácu kouča miluje. Má bohaté skúsenosti a prerod do nového života s jej pomocou naberá okamžite ďalší rýchlostný stupeň, čo rozhodne stojí za to. Každému to na základe vlastnej skúsenosti odporúčam.”

Veronika Nahácka

 

“Už dlhšiu dobu pred prvým sedením so Zuzkou som mal hlavu plnú plánov a dobrých nápadov, ktoré som chcel zrealizovať … teraz viem, že ich zrealizujem. Zuzka  dokázala počas nášho rozhovoru systematicky a pri tom jednoducho a príjemne usmerniť tok mojich myšlienok tým správnym smerom a zrazu bolo všetko oveľa jasnejšie. Ten dobrý pocit po skončení odporúčam každému, ja si ho rád kedykoľvek zopakujem.”

Karol Macháček