ZUZANA MINAROVICOVA

  • svadby
  • portréty
  • fotenie párov
  • rodina a deti
  • bussines portrét

Napísali o mne

Ahojte všetci,

veľmi ma tešia Vaše komentáre, ktoré mi posielate v správach, či uvádzate na sociálnych sieťach. Dovoľujem si ich zverejniť, aby boli viditeľné pre všetkých, ktorých moja práca zaujíma. Prajem Vám veľa takých príjemných ľudí vo Vašom okolí, akých mám ja v tom svojom, aj vďaka Vám. 

Zuzana

 

Zuzka, fotky su výborné 👍😉, ďakujeme 😘❤️.

Tomáš E. – rodinné fotenie

“Úžasné, dychberúce, spontánne a uvoľnené – veľmi sa mi páčia. Ďakujem Zuzinka, si šikovnica šikovná 🤗😘.

Katarínka F. – fotografovaná počas voľnočasových aktivít

“Kraaaasne napisane a k foto.. normalne som pri prezerani prestala vnimat okolie a v kutiku oka mam slzu😊☀️velmi pekne, krasna atmosfera ide z tych foto.👏

Alexandra M. – reakcia na FB po zverejneni svadobneho blogu

❤️ Také prirodzene krásne a šťastné fotky som ešte asi ani nevidela.”

Sylvia V. – reakcia na FB po zverejneni svadobneho blogu

“Čooo? Wow❤️❤️❤️ nádherné Zuzi. Ďakujem za dnes. Bola si perfektná, ako si nás s dôverou viedla. Cítila som sa veľmi uvoľnene, babám sa tiež páčilo. “

Lucia F.V. – rodinné fotenie

“Velmi pekné fotky máte, tie čiernobiele sú famózne❤️ 🙏. A táto jedna je ako plagát na film z 50 rokov.”

Erik B. – hosť na svadbe a jeho reakcia po zaslaní fotiek svadobným párom (nevesta bola taká milá, že mi jeho reakciu hneď preposlala, aby ma potešila .-). A veru potešila :-). Ďakujem.)

“Ahoj Zuzka, fotky sú jedným slovom NÁDHERNÉ ❤️❤️❤️ďakujeme 🙏🙏🙏😘😘😘😘. Tie čiernobiele sú brutálne ❤️🙏. Ja proste milujem čiernobiele fotky!!!”

Ľubica P. – nevesta

“Hello, the photos are beautiful and you did a very good job. Thank you so much for your work.”

Loulou L. – portrétovaná

“Zuza, ty si hotový kúzelník. Takúto peknú si ma vytvorila .-).”

Mária G. – portrétovaná

“Ahoj Zuzka. Tiež sa chcem pridať k referenciám. Určite chcem vyzdvihnúť Tvoj cit pre zachytenie správneho momentu, ktorý má svoju dušu a príbeh. Oceňujem, akým spôsobom si vieš získať detské srdcia aj u najväčších rebelov, ktorým je všetko traaapne a zrazu ako čarovným prútikom im dokážeš vykúzliť úsmev na tvári, ktorým Ťa radi obdarujú. Oceňujem, akým spôsobom vieš uvoľniť napätú situáciu. Som Ti veľmi vďačný za toto a tiež úchvatné fotky.”

Peter Ž. – obnoviteľ manželského sľubu

Adamko tvrdí, že si dobrá fotografka. Ja tvrdím, že si úžasná ako vieš zachytiť atmošku.”

Janka Ž. – obnoviteľka manželského sľubu

Fotenie so Zuzanou je vždy veľmi príjemný zážitok. Už sme s ňou absolvovali svadobné fotenie, niekoľko rodinných fotení a aj produktové fotenie. Vždy pripravená so zásobou skvelých nápadov pre štýl fotenia a dobrej nálady, ktorá fotenie nielen spríjemní, ale potom ju je cítiť aj z jej fotiek. Jedna pre mňa veľmi dôležitá a úžasná Zuzanina vlastnosť je improvizácia a prispôsobivosť konkrétnej situácii. A dokonca ju nezastrašia ani rozjašené deti, ktoré majú vlastnú hlavu a nevedia postáť na mieste ani sekundu. Všetko s úsmevom a výsledok je úžasný. Treba ju zažiť. :)””

Dagmar M. – @dadka_design, dadkadesign.sk

Jeeej Zuzi, vyzerajú prekrásne tie fotky. Ty si proste skvelá fotografka aj na ľudí, nielen na krajiny.

Ivana B. – portrétovaná

Zuzi, speechless. Veľmi pekné fotky si spravila, krásne to svetlo.”

Barbora L. – portrétovaná

“Zuzke by sme chceli veľmi pekne poďakovať za to, že nám zdokumentovala náš svadobný deň. Jej prístup a komunikácia sú na veľmi profesionálnej a priateľskej úrovni. Fotenie prebehlo v neformálnej atmosfére, čo pri svadobnom zhone určite každý ocení. Či už párové fotenie, fotenie ľudí pred obradom, počas večera, či tancovania, ani raz som si Zuzku poriadne nevšimla a pri prezeraní fotiek som mala pocit, že tam museli byť aspoň 4 Zuzky. Z fotiek sme mali veľkú radosť, páčili sa celej rodine a vybrať do albumu len tie “naj” bolo naozaj veľmi ťažké. Ak chcete mať počas fotenia pri sebe niekoho, kto nebude prevracať očami nad “ešte takou … ešte takou pózou”, tak ste tú správnu profesionálnu, trpezlivú a milú fotografku práve našli.”

Viktória W. – nevesta

“Ahoj Zuzka. Veľmi pekne ďakujeme za včerajšok, všetci vraveli, že si úžasná, že sa im dobre fotilo, skvelú náladu si spravila pri fotení, že sa všetci usmievali, lebo im bolo veľmi príjemne pred foťákom vďaka Tebe. Veľmi Ti za to ďakujeme.”

Lucia K. – nevesta

“Najlepšia fotografka, akú sme si mohli priať :-). Vďaka jej úžasnej robote mám aspoň ako také spomienky :-), keďže sa mi chlapci snažili vymazať pamäť hneď od začiatku :-).”

Michal R. – ženích

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.

Content is protected. Right-click function is disabled.