Nestáva sa príliš často, že by som fotila pre eshop. Jedného dňa bol na FB príspevok od Broni, majiteľky eshopu spomenutého v nadpise, o hľadaní produktového fotografa. Môj kamarát Tomáš hneď zareagoval a zverejnil pod príspevkom môj profil. Už dávnejšie, ešte keď som koučovala, sme sa s Broňou bavili o možnej spolupráci. A hľa, prešlo pár rokov a my naozaj spolupracujeme. Síce v úplne inej téme, ale je to tu. Ďakujem Tomáško.

Broňa je psychologička, ktorú zaujala arteterapia a artefiletika pre ich blízkosť s výtvarným umením ako komunikačným prostriedkom. Pracuje prevažne s rodinami. A na produktoch, ktoré mi postupne prináša je to vidieť. Či už sú to karty, rôzne spoločenské hry alebo figúrky zvieratiek, či rozprávkových hrdinov. Jedného dňa mi na stôl položila náhrobné kamene a smútočné anjeliky. S hrôzou som zdvihla na ňu zrak. Pochopila. „Vieš, niektoré detičky zažijú traumu, sú svedkami rôznych činov a nevedia to dostať zo seba von. Na to slúžia tieto pomôcky. Sú niekde len tak položené a uprostred hry, keď ich dieťa nájde, môžu mu pomôcť k uvoľneniu. “ Na fotení je skvelé, že sa dozviem rôzne informácie a stretnem veľmi zaujímavých ľudí.

Ak sa chcete pozrieť, čo všetko má Broňa v ponuke, a je toho neúrekom, nech sa páči, navštívte jej stránku nervuska.sk. Pripájam aj niekoľko ukážok mojej práce pre ňu.